O nas

loft45 to grupa zawodowców, których łączy pasja poszukiwania, dostrzegania i eksponowania piękna. Pomagamy stworzyć unikalny klimat wnętrz proponując ogromny wybór obrazów, które nadadzą im niepowtarzalny charakter. Mniej zdecydowanym doradzamy, które z obrazów harmonijnie wpiszą się w ich wnętrza i podkreślą ich indywidualny styl. Koneserom zapewniamy możliwość wyboru swoich typów z ponad 40 000 dzieł wybitnych artystów z całego świata!
Zafascynowani pięknem dzieł zarówno dawnych mistrzów jak i współczesnych nam artystów proponujemy profesjonalne, licencjonowane kopie ich obrazów (ze zbiorów muzealnych i prywatnych kolekcji) w postaci najwyższej jakości wydruków na specjalnych podłożach – zarówno płótnie jak i innych materiałach – zależnie od techniki wykonania oryginału. Każda z tych kopii posiada numerowany certyfikat oraz metryczkę obrazu; jest także fachowo zabezpieczona przed niekorzystnym wpływem kurzu i promieniowaniem UV.
Wszystkie obrazy możemy oprawić zgodnie z życzeniem naszego Klienta, możemy też wysłać je bez oprawy, co pozwoli zamawiającemu na późniejsze dostosowanie jej do wnętrza, w którym obrazy znajdą swoje miejsce. Przesyłki z obrazami powierzamy firmie kurierskiej, która dba o ich bezpieczeństwo i dostarcza je w najkrótszym możliwym terminie. Na życzenie przesyłki ubezpieczamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *